Dekanlarımız

 

Prof. Dr. B. Erhan KIRAL

21/09/1978 - 17/12/1986

Prof. Dr. Tuncay YILMAZ

17/12/1986 - 11/12/1989

Prof. Dr. Aziz ERTUNÇ

11/12/1989 - 29/12/1995

Prof. Dr. Abdulhamit SERBEST

29/12/1995 - 25/01/2002

Prof. Dr. Tuncay YILMAZ

05/02/2002 - 05/02/2005

Prof. Dr. Tuncay YILMAZ

16/05/2005 – 24/01/2007

Prof. Dr. Orhan BÜYÜKALACA

05/03/2007 - 10/09/2008

Prof. Dr. Mehmet TÜMAY (Vekil Dekan)

11/09/2008 - 11/11/2008

Prof. Dr. Beşir ŞAHİN

12/11/2008 - 12/11/2011

Prof. Dr. Beşir ŞAHİN (Vekil Dekan)

12/11/2011 - 26/12/2012

Prof. Dr. Mesut BAŞIBÜYÜK

26/12/2012 – 26/12/2015

Prof. Dr. Mesut BAŞIBÜYÜK (Vekil Dekan)

26/12/2015 – 21/07/2016

Prof. Dr. Mesut BAŞIBÜYÜK (Vekil Dekan)

12/08/2016 – 15/11/2017

Prof. Dr. Mesut BAŞIBÜYÜK

15/11/2017 –