Fakülte Yönetim Kurulu

 DEKAN: Prof. Dr. Mesut BAŞIBÜYÜK
 
TEMSİLCİ ÖĞRETİM ÜYELERİ
GÖREV BİTİŞ TARİHİ
Prof. Dr. Hüseyin Rızkullah YERLİ
17.11.2020
Prof. Dr. Ulvi Can ÜNLÜGENÇ
14.12.2020
Prof. Dr. Ulus ÇEVİK
13.02.2022
Doç. Dr. Mustafa ORAL
13.02.2022
Doç. Dr. Cenk ŞAHİN
13.02.2022
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet İlteriş SARIGEÇİLİ
15.10.2020